Wydrukuj tę stronę
23 Maj 2020

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj o godz. 15.30 będzie nabożeństwo majowe i o 16.00 i 17.30 Msze święte. Po ostatniej Mszy świętej w kościele spotkanie dla uczniów klas 8-ch Szkoły Podstawowej w sprawie Bierzmowania.

2. Przez cały tydzień od godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.30 nabożeństwo majowe, połączone z modlitwą przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego po nim Msza święta.

3. We wtorek wspomnienie świętego Filipa Nereusza, prezbitera .

4. W środę nowenna do MBNP, podczas nabożeństwa majowego.

5. W piątek wspomnienie świętej Urszuli Ledóchowskiej dziewicy.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

7. W przyszłą niedzielę proszę o złożenie przez przedstawicieli Parafialnej Rady Duszpasterskiej ofiary, na wynagrodzenie panu Kościelnemu za całoroczną pracę. Zbiórka planowana była w marcu.

8. Zbliża się też odpust parafialny ku czci MB Matki Kościoła, który w tym roku wypada w poniedziałek 1 czerwca. Uroczysta Suma odpustowa zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 11.00

9. Do sprzątania i dekorowania kościoła przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i przed odpustem, na sobotę 30 maja na godz. 8.00 prosimy mieszkańców ulicy Konopnickiej z numerów: 31,28, 26, 24 i 20. Dziękujemy też wszystkim, którzy wczoraj sprzątali.

10. Ze spowiedzi można korzystać codziennie, pół godziny przed Mszą świętą. Po spowiedzi zachęcamy do udziału we Mszy świętej aby przyjąć Komunię świętą wielkanocną. Czas Komunii świętej wielkanocnej kończy się 7 czerwca.

11. Wychodząc z kościoła mamy okazję nowy numer Gościa Niedzielnego. Wykorzystajmy tę możliwość.